Deze sessie is de tweede van drie ontbijtsessies georganiseerd door InnoEnergy in 2018 rond de impact van digitalisering op de energiemarkt.


Wanneer
-

Waar

Bibliothèque Royale de Bruxelles: Sky Room
Boulevard de l'Empereur 4
1000 Brussels
België

 

In deze sessie op 21 september wordt besproken wat nodig is om een 'energieslimme' stad te ontwerpen. Leidt een bottom-up aanpak met energieslimme gebouwen uiteindelijk tot een slimme stad? Worden algoritmes in gebouwen uiteindelijk zo slim dat ze automatisch opgaan in het allesomvattend brein van de stad? Is het breinsysteem van een octopus, radicaal verschillend van menselijke gecentraliseerde intelligentie en controle, een inspiratie voor slimme steden?
 
Inspirerende sprekers van EnergyVille/VITO, Eandis, Cloud Energy Optimizer en InnoEnergy delen hun inzichten en ervaringen. 

Deelname is gratis, maar registreren is verplicht.